masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Służymy pomocą, wsparciem i poradą w zakresie dotyczącym przetwórstwa tworzyw sztucznych jak i użytkowania i obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych.

Wybierz jaka metoda kontaktu jest dla Ciebie najdogodniejsza. Możesz zadzwonić, napisać e-maila lub skorzystać z formularza kontaktowego. 

Zachęcamy również do kontaktu poprzez media społecznościowe.

Adres

Bór 182/2, 42-200 Częstochowa

E-mail

biuro@hezuo.pl

Telefon

+48 506 252 452

SOCIAL MEDIA

Bądź na bieżąco

Odwiedzaj nasze media społecznościowe i bądź na bieżąco z #teamhezuo.

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i wyślij do nas swoją wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe (z reguły jest to w 48h w dni robocze).

Formularz kontaktowy HEZUO

Siedziba firmy

Jesteśmy tutaj.

FAQ

Często zadawane pytania

Aby przyspieszyć proces i szybciej rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiadamy na najpopularniejsze pytania z zakresu naszego ogólnego systemu działania.

Oznacza to, że nie współpracujemy jedynie z jednym producentem maszyn, osprzętu czy części. Dzięki temu nasze doświadczenie obejmuje większość producentów z branży PTS. Dodatkowo nasze portfolio wykracza również poza jedną markę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego - to najszybsza forma wsparcia. Możesz napisać do nas wiadomość SMS czy e-mail. Sam decydujesz jaka forma jest dla Ciebie najdogodniejsza.

Dzięki braku ograniczeń w zakresie portfolio jednego producenta, mamy szersze możliwości działania. Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą - napisz do nas wiadomość.

HEZUO Sp. z o.o. | ul. Bór 182/2 | 42-200 Częstochowa

NIP: 5732900993 | KRS: 0000732674

© 2023 by HEZUO | Created by CREOMA