O NAS

Poznaj Hezuo

Wspieramy firmy działające w przemyśle w zakresach technicznych, zapewniamy obsługę serwisową maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przetwórstwie, ze szczególnym uwzględnieniem sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. W branży działamy już od kilkunastu lat i z biegiem działania postanowiliśmy stworzyć niezależne centrum techniczno-serwisowe, które nie jest zobligowane do współpracy jedynie z jednym producentem. 

Wieloletnie doświadczenie i rozeznanie w dostępnych na rynku możliwościach, umożliwia nam trafną ocenę sytuacji i dobór właściwego rozwiązania, a brak zobowiązań wobec jednej marki daje nam dużo szersze spektrum działania i aktualnie również szerszą wiedzę branżową, która pozwala nam między innymi na zaproponowanie optymalnych i dedykowanych rozwiązań.

#teamHEZUO zajmuje się również wsparciem przedsiębiorców i ich działalności w zakresie planowanego jak i już prowadzonego biznesu. Pomagamy w rozwijaniu marki, budowaniu zaplecza marketingowego i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

Czerwiec 2022magazyn części
Styczeń 20213.14 ROBO
Marzec 2020Creoma
Maj 2018Start Hezuo
Profesjonalizm
100%
Skuteczność
97%
Zaangażowanie
100%
Wyposażenie
96%

Since 2018

Zawsze w punkt

Efektywność każdego podejmowanego projektu i zadowolenie Klienta jest naszym najwyższym celem. Dzieje się tak dzięki naszemu wysokiemu poziomowi zaangażowania, który każdorazowo stanowi stabilne podłoże naszych działań.

to co istotne

Nasze wartości

W Hezuo podchodzimy do swoich zadań profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem, a nasze wartości towarzyszyły nam przy każdej realizacji.

Zaangażowanie

100%

W każde działanie wkładamy pełne zaangażowanie

Efektywność

97%

Zdobyte oświadczenie pozwala nam na szybsze znajdowanie trafnych rozwiązań

Wiedza

94%

Nieustannie się szkolimy, a z każdą naprawą serwisową nasze doświadczenie rośnie w siłę

Profesjonalizm

100%

Tutaj zawsze na 100%, bo profesjonalizm to nasza wizytówka

Team HEZUO

Zespół

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, który branżę PTS znają od lat. Służymy wsparciem i doświadczeniem na wielu płaszczyznach, stawiamy na kreatywne i nowoczesne rozwiązania, dbamy o jakość naszych produktów i usług.

Rozwój jest dla nas bardzo ważnym punktem w strategii działania naszego teamu i dlatego ciągle się szkolimy i dokształcamy. 

© 2023 by HEZUO | Created by CREOMA