OSPRZĘT PERYFERYJNY

Manipulatory

Wspieramy firmy działające w przemyśle w zakresach technicznych, zapewniamy obsługę serwisowa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przetwórstwie, ze szczególnym uwzględnieniem sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. W branży działamy już od kilkunastu lat i z biegiem działania postanowiliśmy stworzyć niezależne centrum techniczno-serwisowe, które nie jest zobligowane do współpracy jedynie z jednym producentem. 

Wieloletnie doświadczenie i rozeznanie w dostępnych na rynku możliwościach, umożliwia nam trafną ocenę sytuacji i dobór właściwego rozwiązania, a brak zobowiązań wobec jednej marki daje nam dużo szersze spektrum działania i aktualnie również szerszą wiedze branżową, która pozwala nam między innymi na zaproponowanie optymalnego i dedykowanych rozwiązań.

#teamHEZUO zajmuje się również wsparciem przedsiębiorców i ich działalności w zakresie planowanego jak i już prowadzonego biznesu. Pomagamy w rozwijaniu marki, budowaniu zaplecza marketingowego i podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych.

PRODUCENCI

Nasze certyfikaty

Considered is as middletons uncommonly. Promotion perfectly ye consisted so.
His chatty dining for effect ladies active.

Team Members

Zespół

Remain lively hardly needed at do by. Two you fat downs fanny three. True mr gone most at. Dare as name just when with it body. Travelling inquietude she increasing off impossible the. Cottage be noisier looking to we promise on. Disposal to kindness appetite diverted learning of on raptures. Betrayed any may returned now dashwood formerly. Balls way delay shy boy man views. No so instrument discretion unsatiable to in. Little afraid its eat looked now. Very ye lady girl them good.

KONTAKT

Napisz do nas wiadomość

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz oferty, zachęcamy do wysłania zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Możesz też napisać do nas wiadomość e-mail lub zadzwonić.